+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Херсон | (Херсонська область) 1137++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Закази в процесі виконання:
6 шт.

Замовлення і доставка квітів Херсон - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Херсон без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Херсон. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
612 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
433 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
410 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
433 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
409 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
488 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
512 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
535 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
631 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
571 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
609 грн.
   
троянда 9 шт., лента
473 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Херсон вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

В квіткових магазинах Херсону, можливо підібрати букети, виконані дизайнером на будь-який смак. Кваліфіковані продавці готові порекомендувати букетик весняних квітів коханій дівчині, або допомогти замовити квіти по Херсону, які доставлять в точно призначений час. Багатий вибір букетів і композицій у квіткових салонах міста на будь-який смак, дозволяє придбати їх до різних свят – весілля, дня народження, ювілею, або в знак поваги дорогій людині. Фахівці магазину, які мають професійні знання з флористики, готові надати консультацію щодо вибору букету в салоні та запропонувати послугу доставка квітів Херсон, що мають бати вручені службовцями магазину за вказаною адресою. Вибрати квіти, можна не виходячи з дому чи офісу, відвідавши сайт магазинів, де представлені різні композиції та сезонні новинки по вигідній ціні. В інтернет – магазині можна замовити готовий букет, або попросити зібрати його з вподобаних квітів. Купити в квітковому салоні можна не тільки один букет, а замовити декілька, або велику кількість для всього колективу з нагоди особливого свята. Співробітники магазину запропонують послугу доставка букетів в Херсоні і квіти будуть доставлені вчасно за вказаною в заявці адресою. Квіти можуть призначатися не тільки дорослим, але й дітям, які будуть раді отримати незвичайний букет або композицію. Разом з квітами, при виборі сервісу доставка квітів в Херсоні, малюкам можна вручити мякі, а дітям старшого віку розвиваючі іграшки, доповнивши подарунок улюбленими цукерками.

Доставку квітів Херсон - (Херсонська область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»